Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Поиск врача

№10 қалалық емхананың қызмет көрсету аумағы

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_accordion top_margin=”none”][vc_accordion_tab title=”Терапиялық бөлім” tab_id=”1446792879-1-67″][box_header title=”Заведующая отделением: Мухаметжанова Роза Калымтаевна” type=”h3″ bottom_border=”1″ animation=”0″ top_margin=”none”][box_header title=”Старшая медсестра: Ибраева Айгуль Ахановна” type=”h3″ bottom_border=”1″ animation=”0″ top_margin=”none”][vc_column_text]
Наименование поликлиники и № участкаФ.И.О. врача, медсестры, телефонАдреса обслуживаемой территории
12 участок
ГКП наПХВ
«ГП №10»
Врач:Асылбекова Майнур Кажиевна
мед.сестры:Амантаева Багила Сабырхановна
Рахманова Гульнаш Маутовна

1-ая Алматинская 5-74
2-ая Алматинская 5/2-62
пер 1-ый Алматинский 10а,-36
Жамбыл көшесі 9-48.
Щорс 15-49
Богенбай батыр 4,5а,6/6,6/1,6/2,6/3
13 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Врач:Байходжаева Сауле Сапаргалиевна
Мед сестры:
Исамбаева Анар Сериковна
Кәдір Жанерке Ділдәбекқызы
Мәскәу көшесі 24,26/1,27,27/1,29,30/1,32
Жеңіс даңғылы 43/1,45,45/1,45/2,45/3,49,49/1,51/1,51/2,
51/3,51/4,55 үй
14 участок
ГКП наПХВ
«ГП №10»
Врач:Қайратбек Жансая Қайратбекқызы
мед.сестры:Мурзашева Жанат Таукеловна ,
Куронова Ботагоз Зарлыкановна

Жеңіс даңғылы 57,59, 61,63,65
Ә. Молдағұлова көшесі 20,22,22/1,24,24/1
Потанин көшесі 2,4,4/1,4/2,6,6/1,8
Мәскеу көшесі 31,31/1
15 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Врач:
мед.сестры:Ибышева Ажар Кабдешовна, Галиева Гульнара Александровна
Богенбай батыр 31,33,35 үй,35/1
Жамбыл көшесі 8
Күмісбеков көшесі 7/1,9/1
улица 187 дом №3,6/1
16 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Врач: Шоканова Жумабике Кусаиыновна
Мед.сестра:Асылова Арай Аманжоловна, Омарова Жанар Сериковна

Сарыарқа даңғылы 39,41,43 үй
Мәскеу көшесі 18-20,20,1,20/2 үй
17 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Врач :Манатова Жанат Асқадқызы
Медсестры:
Алиева Калампыр
Балтабаевна
Рахметова Гулим Балтабаевна
Богенбай батыр 21-21а,24/1 үй
Сарыарқа даңғылы 46,48, 48/2,50 үй
Жамбыл көшесі 55,57,59,71,79,83 үй
Степан Разин 1-20 үй
2-пер С.Разина 23-46 үй
Жеңіс даңғылы 39,39/1,41
18 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Врач:Мергенбаев Жасулан Кошкарбаевич
Мед сестры;
Калбаева Алмагуль
Олжагельдиевна,Ормашева Айнұр Қожбанханқызы

Богенбай батыр 3/1,3/2-7/1,7/2 үй
Сарыбұлақ 5-46 үй
Мәскәу 1-17/1 үй
Берел 1-57/2 үй
Бекетай 1-12/4 үй
пер Сеченова 1-8 үй
пер Дальная 1-17үй
19 участок
ГКП наПХВ
«ГП №10»
Врач;Алиева Азада Ахметжановна
Мед сестра;
Алиханова Райхан Озбархановна, Молдабекова Нурсулу Таскуловна

Тупиковая1-15 үй
Вишневская 3-248 үй
Садовая 1-247 үй
Набережная 4-252 үй
Исследовательское 24-124
Транспортная 1-150 үй
Коллективные1-250 үй
Суспецстрой 23-128 үй
Газоваяаппаратура 2-259 үй
Целинтранстрой 3-253 үй
Дұлыға 1-26 үй
Общество СМП 1-150 үй
Яблочная 83-109 үй
Лесная 23-339 үй
Ландышовая 150-226 үй
Ноғайлы 1-12 үй
Абрикосовая 20-88 үй
КДСМК 5-126 үй
АТП-4 1-49 үй
Маяк 4-627 үй
Клубничная 18-67 үй
Безымянная 1-20 үй
Рябинушка 8-209 үй
Центральная 5-209 үй
Юбилейная 6-173 үй
Тополинная 45,54,69 үй
Речная 108,170
Береговая 2-217 үй
Березовая 35,130,135,175,180,182
Мичурина 21,22,23
Нагорная 1-30 үй
Жеңіс даңғылы 37,37/1
20 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Врач:Темирова Жанат Куланбаевна
Мед сестры:Нурымбетова Роза Керимбаевна , Волочко Анастасия Александровна
Потанин 3,3/2,5/1
Ә. Молдағұлова 6/2-18/3 үй
Фрунзе 3-48/1 үй
Маралды 3-22 үй
Найзақара 1-18а үй
Керегетас 2-35а үй
Хмельницкого 1-59 үй
Домбыралы көшесі 1-26 үй
Шідерті көшесі 1-18/2 үй
Бестерек көшесі 1-32 үй
Загородный 3-9 үй
московская
21 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Врач:Темирова Рауза Нукуновна
Мед.сестра:Жанахметова Жанат Кузенбаевна, Оспан Аягөз Сейтмағамбетқызы
АО"Университет КазГЮУ"
22 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
23 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Врач:
мед.сестра:Бекова Айгуль Бекишевна
АО"Университет КазГЮУ" магистратура
24 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Врач:Мукамбаева Маржан Мукантаевна
мед.сестра:Балабекова Самал Шакаровна, Бахтыбаева Айсулу Полатовна
КазНУИ (школа,колледж,университет)
[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Отделение ВОП-1″ tab_id=”1446792879-2-55″][box_header title=”Заведующая отделением: Камалбекова Гульнара Маратовна” type=”h3″ bottom_border=”1″ animation=”0″ top_margin=”none”][box_header title=”Старшая медсестра: Ахметова Куралай Жаксыбаевна” type=”h3″ bottom_border=”1″ animation=”0″ top_margin=”none”][vc_column_text]

Участки

Наименование поликлиники и № участкаФ.И.О. врача, медсестры, телефонАдреса обслуживаемой территории
50 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Әбдірахманова
Жауһазын Берикбаевна
Ул 188-19 кв 1-256,
Ул 188-11/1 кв 1-108,
Ул 188-23 кв 1-114
51 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
Асенова Сауле БейсенгазиновнаУл 188-11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4.
52 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»

Врач Абдирапиев Фарид Суръатович,
м/с Саят Молдир
м/с Халмуратова Бахтыгул Махмудовна
Ул 188-13/6 – кв 1-230
Ул 188 – 13/2 кв 1-110
Ул 188 13/1 кв 1-110
Ул 188 13/4 кв 1-110
Ул 188 13/5 кв 1-110
Ул 409-19/1- кв 1 - 90
53 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»

врач Байходжаева Гульмира Омирбековна,
м/с Есемкулова Элмира Александровна,
м/с Ашим Айдана Мейрамбеккызы,
м/с Ануарбек Молдир Дидаркызы
Ул 188- 19 кв 1-257
Ул 188- 19/1 кв 1-107
Ул. 188- 19/2 кв 1-107
Ул 188- 19/3 кв 1- 120
Ул. 19/4 кв 1- 120
54 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»
м/с Каратаева Бибажар Болысовна
м/с Бердимурат Акмарал
м/с Оразбекова Гулжан
Ул 188 -7- кв 1-648
Ул 188 – 10 кв 1- 103
Ул. 188 -3/1 - кв 1-98

55 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»

врач Баратова Мархабо Шухратовна,
м/с Байташева Айнур Орынбаевна,
м/с Жанпеисова Самал Сатаубаевна
м/с Турганбаева Салтанат Азимханкызы
Ул. 188 -14 кв 1- 269
Ул. 187- 14/3 кв 1-162
Ул. 187 14/ 4 кв 1- 162
Ул. 187 – 14/1 кв 1-54
ул. 188 - 10/1
56 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»

Врач Абдирапиев Фарид Суръатович,
м/с Калмахан Мадина Сериккызы
м/с Муталхан Улжан Айтбайкызы
м/с Семейхан Аяулым Даулеткызы
Ул 187 - 16/4 кв 1 – 135
Ул 187 - 16/2 кв 1-54
Ул 188 -16, 10/2
Ул 187 - 18/1
57 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»

врач Байходжаева Гульмира Омирбековна,
м/с Мылтыкбай Макира
м/с Абенова Гульмира Бакытовна
м/с Нуржигит Тимегул Бейжигиткызы
Ул. 187 - 14/ 2, кв 1- 54
Ул. 187 - 16/1 кв 1- 54
Ул. 187- 16/3 кв 1- 135
Ул. 187-16 кв 1- 271
Ул. 188 - 17
58 участок
ГКП на ПХВ
«ГП №10»

Врач Абдирапиев Фарид Суръатович,
м/с Примбетова Раиса Нагыметулаевна
м/с Алдеш Назира
м/с Ермекбай Айгерим Сериккызы
ул 187 - 18
Ул 188 -18 кв 1- 209
Ул 187 - 18/2,
ул 187 - 18/3 кв 1-54
[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”ВОП – 2″][box_header title=”Заведующая отделением: Нуржанова Куралай Сауановна” type=”h3″ bottom_border=”1″ animation=”0″ top_margin=”none”][box_header title=”Старшая медсестра: Хусаинова Аида Абишевна” type=”h3″ bottom_border=”1″ animation=”0″ top_margin=”none”][vc_column_text]
№ участкаФ.И.О врачаНазвания улицы,
Номера домов
ВОП-30Кожагельдиев Айбек Назарбековичул 188, д. 20, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25 блок А и блок Б
ВОП-31Жамекова Лаура Шокановнаул 187, 20,20/1,20/2,20/3,20/4,20/5
ВОП-32Габдуллина Карлыгаш СалауатовнаУл.188, 14/2,14/3,14/4,24/1,22/1а,22
ВОП-33Копбай СагилаУл 187, 21,21/1,23/1,23/2,23/3,25,25/1,25/2,27,27/1,Тлендиева 1,2/1
ВОП-34Абилдаева Уптусин Бейсенбаевна
Земляничная 25-126, Клубничная
16-123, Сливовая
3-82, Ул.189:12/1,12/2,12/3,
Березовая
77,175, Фруктовая
1-79, Рябиновая
14-146, Набережная
16-67, Вишневая
10-1,14,17,21,25,34,33,38,41,42/1,2,3,
ВОП-35Хамзина Дурия БектемировнаТлендиев
211-253, Айдархан Турлыбаев
1-37, Суйінбай акын
84,86,88,90, Борис Ерзакович
2-28, Арыкты
19,22,23,26,28, Кара жорга
1,3,5,7,9,11,13, Жакып Акпаев
23-34,34/1, Айсары 1 переулок
1,2,3, Цветочная
94-140б, Абая
29-62/1, Садовая
50-95,115а, В.Радлова
5-35, Железнодорожная
15,21,23,24,27
ВОП-36Рейимова Жанар
Абдыллаевна
Турлыбаева
24-36, Тлендиев
87,87а,143,144,148,113,
114,18,139,138, Акбокен
1-20, Ж.Сейдаллина
1-20, Жайылма орамы
1-20, Бозбиік
1-16, Жоламан
1-15, Байнқол
Все дома без номеров, Кызылкеныш
1-20, Суйінбай ақын
108,110,112,114,116, Акбиік
1-15, Радлова
41,42,47,55, Сулутал
1-12, Малыбай орамы
1-15
ВОП-37Тополиная
2-54,3а-47 Степная
82б-209,172—208,171-209, Центральная
87-137,92-138, Полевая
132-174,141-175а, Райская поляна
40-92,41-191
ВОП-38Кулмуханбетова Айнур Шайхиевна
Жакып Акпаев
1- 14, Арыкты
1-15,
, Ул.150 лет Абая
1-30,400-452, Клубничная
1-4, Шұғыла-Лесная
1-13,14,14/1, Черемушки
5-16, Вишневая
19-36, сулукол
14,14/1, Цветочная
61-126, Абрикосовая
76-90,91,91б,
Яблоневая 27-45, Сливовая
48-79, Енлик-кебек
54-64,75а
ВОП-39Абдуллаев Абилкасым Эржановичул. 189 дом № 6,6/1,6/2,6/3 и ул. 167 дом №1, ул.189: 7,5,9,3
ул. 409-дом №41, 43, 45, 47, 49
[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Педиатрическое отделение”][box_header title=”Заведующая отделением: Мамаева Б. Б.” type=”h3″ bottom_border=”1″ animation=”0″ top_margin=”none”][box_header title=”Старшая медсестра: Шаронова Айсулу Серикбаевна” type=”h3″ bottom_border=”1″ animation=”0″ top_margin=”none”][vc_column_text]
№ участкаФ.И.О. врачаАдреса обслуживаемой территории
Уч №1
кабинет № 228

Врач: Тайболдина Зауре Адылкановна

Медсестра: Алиева Гульзия Каирбековна

Қызырова Мадина Саматқызы
Пр.Богенбая : 31;33;35.
Женис:37;37/1;39;41;43;43/1;45;45/1;45/2;49;49/1;51/1;51/2;51/3;51/4;45/3.
Московская: 26/1;30/1
Фрунзе : 2а;6;6а;7;7/2;8;9;10
Бестерек (Чапаева): 8;8а; 9а; 10; 11; 14; 16; 18; 20; 22; 22а ;24; 28; 30; 32.
уч№2
кабинет № 215

Врач: Миятбек Жайнар

Медсестра: Пазылбекқызы Ақнұр
Женис: 55;57;59;61;63;65,61/1.
Московская: 24;27;27/1;29;31/1;31;32
Потанина: 2;4,4/1,4/2,6,6/1,8.
Молдагулова: 20;22/1;24;24/1.
уч№3
кабинет № 214

Врач: Галина Гульнара Аблаевна

Медсестра: Жарлыгасимова Алия Серикбаевна

Нарметова Эльнура
Домбыралы:1,2,2/2,2/а,3,4,5,6,7/а,8,8/а,9,9/2,9/а,10,10/1,10/б,11,12,13,14,14а,14б,15,15/1,1616а,17,17а,17б,18,18б,19,20,20а,20б,20в,21,22,22а,23,24,24а,26,32,35,36,33а,34,35,36,38
Шідерті:17/а,17/б,11,12,12/а,13,14,14а,15,15/1,16/1,16/а,17,18,19,20,20а,20б,20в,
20б/1,20б/2,20б/3,21,22,22/а,23,24,24/а,24/б ч сектор
Московская:18,20,20/1,20/2. 8/3-18/2 част.сект.
Богенбая:21,21а.
Жамбыл:Част.дом.81/2,55,69,71,75/1,75/2,77,79,81,81/1,81/2,83,83/1,83/2,82,57,59.
Бекетай:1,1/1,1/2,1/3,1/4,1/5,2,2/1,2/2,2/3,2/4,2/5,3,3/1,3/2,3/3,4,4/1,4/2,5/1,5/2,5/3,
6/1,12а,12б,12в,12г,12д
Ст.Разина: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,17/1,18, 19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29
1пер.ст.Разина:1,2,3,4,5,6,7,7а,7б,8,9,10,10а,11,12,12/1,12/2,14,15,16,17,18,18б,19а,19б,20
2пер.ст.Разина:
15,15а,19/1,19а,19б,23,25,25а,27,28,28а,29,30,32,34,36,38,40,42,44,45,46
Пер.загородный:3,3а,4,5,6,7,8,9.
Бестерек (Чапаева): 1,2.
уч№4
кабинет №216
Врач: Эртаева Мавлюда Исмадияровна

Медсестра: Космуратова Жадыра Нурлановна
Богенбая:6/1,6/2,6/3, 4(пожарный),6/6,5а.,3/1,3/2,7/1.
Московская: 3,4,5,5/1,11А
Сарыбулакская: 1-50.19/1.15А.21А.
Берел: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,10а,11/1,
11/2,12,12/2,13,14,14/1,15,15/1,16,16а,17,17а,18,19,19а20,21Б,22,23,24,26,26а,27,28,
29,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,42/1.42/2,43,44,45,46, 47,48,49.
49/150,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60
уч№5
кабинет № 216
Врач: Омарбекова Азена Серикбековна
Медсестра:
Мамырхан Ахжибек
Ул.Дулыга:1-28,1а.
Ул.2 Нагорная:1(общежитие)
Ул.Нагорная:21
Ногайлы:1-12
Газовая аппаратура:30-252
Транспортная:141-263
Ландышевая:146-162
Садовая:30-180
Целинтрансстрой:57-138
Центральная:109-145
Абрикосовая:75-88
Вишневая:34-59
Набережная:1-35
Цветочная:54-119
Исследоват-ая:60-122
Яблочная;90-110
Строительная:1-51
КДСМК:14-90
Рыбка:1-109
СУ203-Садовая:162,164,176,180
О.Маяк Лесная:265-308
Общ.маяк Садовая:215,217,233-250.
Общ.маяк Березовая:171-186,215-238
Общ.маяк.Центральная:26-176,51-89.
1-я Тупиковая:1-9
2-я Тупиковая:8-12
АТП-4 Автомобилист:1-49
Общество СМП-49 Садовая:20-80
Общество СМП-49 Цветочная:80-148
Общество СМП-49 Центральная:1-4-150
Общество СМП-49 средняя:1-149
ПМК6:
Клубничная:35-60
Мичурина:17-23
Тополиная:60-69
Рябинушка:90-130
Лесная:287-315
Березовая:200-206
Союз.целингаз. :74-114
Тупиковая:1-10
Вагонная:100-229
уч№6
кабинет № 217
Врач: Тайболдина Зауре Адылкановна

Медсестра: Рахимова Роза Маратовна
Щорса: Част.дома 2-40.
Алматинская: 5/1-73
Джамбула: 8-48 (частные сектора)
Джамбула: 8 (ЖК)
Кумисбекова:,9,9/1. 188 д 6/1
187 д 1,3,5
уч№7
кабинет № 215
Врач: Галина Гульнара Аблаевна

Медсестра: Апсолямова Гульнара Ескеновна
Мусанова Эльвира Кайратовна
Потанина: 3,3/2,1/1-5/7.1/11.
Найзакара: 1/1-1/8, 2/1-2/9, 3/2-3/7, 4/1-4/6
Московская: 21/1-част сектор,15/1.15/2.15/3.15/4.17/1.
Бекетай:7/1-9/10.12(общежитие)
Керегетас: 29,30,1-35.
Хмельницкого: чет12-26,34,36,38/2,42,44,нечет 21-59
Молдагулова: 1а-15а,6-18/3, 24 а
Дальная: 1а,11,7,5,9,
Сеченова: 2/2,1/1,3,4,6,8,7.
уч№8
кабинет № 219

Врач: Токушева Бигайша Сергеевна

М/сестра: Есбосынова Айжан Орынкановна

Файзуллаева Шаира Абдуллаевна
Сары-Арка: 41,43,48/2,48,46,50,39.
Женис: 39/1.
Фрунзе: 22, 24, 26
уч№9
кабинет № 227
Врач: Жанайдарова Балкия Жансеитовна

М/сестра: Нагметова Меруерт,

Бегалиева Улданай
Жамбыла 8.
Кумисбекова 9, 9/1, 9/2, 7/1.
188 ул. д. 6/1.
[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][/vc_column][/vc_row]